Our Trusted. 24 x 7 hours free delivery!

Drůbeží maso

Na farmě chováme mimo slepic i husy, husokačeny, kačeny, brojlerová kuřata, krůty, křepelky a kohoutky. Prodáváme je v kuchyňské úpravě, vykuchané a oškubané. Drůbež je krmena přirozeně bez přídavku růstových hormonů a antibiotik. Maso je pevnější, voňavější a zdravější.

Kuřata rostou téměř 3x déle než brojleři z komerčních chovů.
Naše drůbež je chována tradičním způsobem na čerstvém vzduchu, mají dostatek volného prostoru, výběhy a pastviny. Fyzická aktivita a pastva jsou rozhodující vlivy pro vyšší kvalitu masa.

Jedná se o čerstvé maso, u kterého není použito konzervačních látek, proto má kratší trvanlivost a doporučujeme, co nejdříve zpracovat.Uchovávat v chladnu.

Tipy na přípravu: Kuře chutná nejlépe pečené v troubě. Pečte ho buď celé, nebo ho naporcujte(prsa na řízky nebo na minutky a místo nich udělejte nádivku )-podávejte s pečenou zeleninou, brambory, kaší nebo salátem. Pokud porcujete, kosti nevyhazujte. Uděláte z nich výborný domácí vývar. A pokud celé nezpracujete najednou, je potřeba zamrazit a bude mít zásoby na příště.

Ceny :

BIO KUŘE ……………………200Kč/kg

BIO KUŘECÍ PRSA………..330Kč/kg

BIO KRŮTA…………………..200Kč/kg

BIO KRŮTÍ PRSA……………330Kč/kg

BIO HUSOKACHNA….….240Kč/kg

BIO HUSA………………………370Kč/kg

Platba hotově při odběru, možno platit i kartou.

Pro vaši představu mají kuřata a husokachny váhu kolem 2 až 3kg,husy 4 až 5kg a krúty 8 až 10 kg.

Informace

PŘEDNOSTI BIO DRŮBEŽÍHO MASA : zvířata jsou chována tradičním způsobem, rostou přirozeně a téměř 3x déle- bio krmivo obsahuje rozmanité přírodní složky včetně čerstvé trávy a neobsahuje antibiotika, hormony či GMO- naše drůbež žije na čerstvém vzduchu, má dostatek volného prostoru, výběh na louky a pastviny- chov je podřízen welfare zásadám a kvalita života zvířat na ekologických farmách se výrazně liší od běžných velkochovů- celý proces produkce „od vidlí po vidličku“ podléhá certifikaci dle standardů ekologického zemědělství a souznění s přírodou.